sobota, 3 grudnia 2016

Filmowe zapowiedzi: Grudzień 2016 (część II)


Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie


Historia grupy rebeliantów zjednoczonych w śmiałej misji polegającej na kradzieży planów imperialnej Gwiazdy Śmierci. 

Premiera: 15 grudnia


Szczęście świata


Warszawski dziennikarz i bon vivant Sobański opuszcza stolicę, by odszukać i przeprowadzić wywiad z autorem bestsellerowych przewodników, bijących rekordy sprzedaży. Choć sam pisarz skrzętnie ukrywa tożsamość, nieliczne tropy prowadzą do kamienicy na Śląsku, miejsca pełnego ludzi oryginalnych i wyjątkowych. Wśród nich są piękna Róża – obiekt męskich westchnień i damskiej zazdrości oraz ulegający jej urokom mężczyźni – ekscentryczny pasjonat botaniki Tomasz, "przyjaciel domu" Jan, matematyczny geniusz na posadzie windziarza – Rufin, a także próbujący wyrwać się spod wpływów zaborczej matki nastolatek Harald. Chwile spędzone przez nich z piękną sąsiadką kuszą lekkością i swobodą, objawiając świat, do którego nie mieli dotąd dostępu. Jednak dziewczyna darzy uczuciem tylko jednego. Pewnego dnia Róża znika z życia kamienicy, pozostawiając w sercach adoratorów ślad – puste miejsce, tęsknotę oraz uczucia, które w przyszłości odmienią losy każdego z mężczyzn.

Premiera: 23 grudnia


Pasażerowie


Po wybudzeniu się z hibernacji Jim i Aurora próbują przetrwać podróż do innej galaktyki. 

Premiera: 25 grudnia


Ukryte piękno


Osobista tragedia sprawia, że pewien nowojorski specjalista od reklamy popada w głęboką depresję. Jego znajomi opracowują niekonwencjonalny plan, by wyleczyć go z choroby.

Premiera: 25 grudnia


Siedem minut po północy


Chłopiec prosi drzewnego potwora o pomoc w uleczeniu chorej matki. 

Premiera: 25 grudnia


Głusza


Nowoczesny dom w pięknym, ale dzikim lesie w Kolumbii Brytyjskiej na zachodnim wybrzeżu Kanady. Do najbliższego miasta są trzy dni drogi pieszo. W takim miejscu żyje ojciec i jego dwie córki. Starsza z nich, Eva, jest tancerką, która nabawiła się kontuzji w kluczowym momencie - podczas walki o prestiżowe stypendium. Młodsza, Nell, buntuje się przeciwko mieszkaniu na odludziu - wolałaby spędzać więcej czasu z rówieśnikami. 

Premiera: 30 grudnia

1 komentarz:

  1. Najbardziej chciałabym obejrzeć ,,Pasażerowie" bo zwiastun był świetny i do tego Jennifer, którą uwielbiam <3

    Pozdrawiam, Jabłuszkooo ♡
    SZELEST STRON

    OdpowiedzUsuń