wtorek, 7 czerwca 2016

Filmowe zapowiedzi: Czerwiec 2016


Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z Cienia


Oparta na popularnej serii o wojowniczych żółwiach ninja kontynuacja wielkiego przeboju kinowego z 2014 r. I tym razem czterech wojowniczych śmiałków stanie w obronie zagrożonego miasta. Donatello, Michaelangelo, Raphael i Splinter będą musieli zmierzyć się z niebezpieczeństwem, o jakim nawet nie śnili.

Premiera: 1 czerwca 2016


Baby bump


Przeglądasz czasem album rodzinny? Uśmiechnięta buźka z dzieciństwa w pełnym słońcu, szczęście i sielanka... A pamiętasz też pierwszy plan zgładzenia rodziców? Regularną wojnę z kumplami w szkole,  zdziwienie i strach, bo twoje ciało nagle zaczęło się zmieniać i żyć własnym życiem? Tego nie znajdziesz w rodzinnym albumie. Szalona historia Mickiego Housa skutecznie przypomni ci jak to naprawdę było być dzieckiem. Każdy to przeżył i ma swoje za uszami.

Premiera: 3 czerwca 2016


Kochaj


Sawa wkrótce wychodzi za mąż za Jurka, o którym jej przyjaciółki mówią: „facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca”. Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym… Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor – Krzysztof. Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy – lubiąca adrenalinę Anka, miłośniczka Orientu Weronika i perfekcyjnie zorganizowana gwiazda telewizji Oliwia. Nie ma jedynie przyszłej panny młodej…

Premiera: 3 czerwca 2016


Skarb


Mężczyzna wraz ze swoim sąsiadem poszukuje skarbu ukrytego na posesji jego dziadków.

Premiera: 3 czerwca 2016


Dzień BastyliiKieszonkowiec Michael Mason kradnie torbę Zoe. Zabiera pieniądze i dokumenty, resztę wyrzuca do kosza na zatłoczonym przystanku paryskiego metra. Na drugim końcu miasta agent CIA Sean Briar próbuje odnaleźć się w biurowej rzeczywistości po powrocie z Iraku. Eksplozja na stacji metra prowadzi do kosza ze skradzioną torebką, a głównym podejrzanym staje się Michael. Agent CIA chce na własną rękę odnaleźć kieszonkowca, zanim zrobi to francuska policja. Szybko odkrywa jednak, że za atakami stoi ktoś inny. Zoe, Michael i Sean mają teraz jeden cel i 24 godziny na to, żeby znaleźć sprawców zamachów.

Premiera: 3 czerwca 2016


Zanim się pojawiłeś


Dziewczynę z małego miasteczka zaczyna łączyć więź ze sparaliżowanym mężczyzną, którym się opiekuje.

Premiera: 10 czerwca 2016


Gdzie jest Dory?


Zapominalska morska rybka Dory udaje się w podróż do Kalifornii, by odnaleźć utraconą rodzinę.

Premiera: 17 czerwca 2016


Obecność 2


Lorraine i Ed Warren udają się do północnej części Londynu, aby pomóc samotnej matce wychowującej czwórkę dzieci, której dom jest nawiedzany przez złośliwe duchy.

Premiera: 17 czerwca 2016


Przyjaźń czy kochanie?


Rok 1790. Do domu teściów przybywa piękna wdowa lady Susan Vernon, aby przeczekać burze wywołaną plotkami o jej niemoralnym prowadzeniu. Nie zamierza jednak tracić czasu i postanawia upolować męża dla siebie oraz córki Frederici.

Premiera: 24 czerwca 2016


 Dzień Niepodległości: Odrodzenie


Dwadzieścia lat od inwazji obcych w Dzień Niepodległości ludzkość znów zostaje zmuszona do obrony Ziemi przed atakiem z kosmosu.


Premiera: 24 czerwca 2016

1 komentarz:

  1. W piątek byłam na "Idolu z ulicy", a teraz czekam na "Gdzie jest Dory?" :D
    A "Wojownicze Żółwie Ninja" są zawsze najlepsze ;p

    http://tittadiary.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń