sobota, 22 października 2016

WEEKEND Z HARRYM POTTEREM! 22-23 PAŹDZIERNIK
KSIĄŻKI DO KOLOROWANIA NA PODSTAWIE FILMÓW, KTÓRE POKOCHAŁY MILIONY.

Jesteś prawdziwym fanem Harry’ego Pottera? Pamiętasz dwie wcześniejsze kolorowanki? Już 26 października będziesz mógł dołączyć do kolekcji trzecią: „Harry Potter. Magiczne miejsca i postacie do kolorowania”! Zachwyć się Hogwartem po raz kolejny.
Tylko mugole uważają, że są za starzy na kolorowankę. Otwórz ją, weź kredkę i… niech dzieje się magia!

Ale to nie wszystko. Wspaniałym uzupełnieniem potterowskiej kolekcji będą pocztówki, plakaty i dzienniki – już niedługo we wszystkich mugolskich księgarniach. Co prawda dziennik Riddle'a nie jest zbyt dobrą zachętą do posiadania magicznego notesu, ale gwarantujemy, że te są w pełni bezpieczne.

26 października premierę mają kolejne magiczne kolorowanki z serii Harry'ego Pottera! Będą to: Magiczne miejsca i postacie do kolorowania, Plakaty do kolorowania oraz Pocztówki do kolorowania.


Ponadto 9 listopada ma premierę ma Dziennik Hogwart, a 30 listopada Dziennik Gryfindor!


Wcześniej w kolekcji ukazały się już:


Od jutra na blogu, jak i na fanpage'u, będzie się działo, więc zapraszam do śledzenia! Będzie można zapoznać się m.in. z tym co znajduje się w środku kolorowanek i dzienników oraz pojawi się quiz, w którym będzie można sprawdzić swoją wiedzę z Harry'ego Pottera. Do tego dla czytelników bloga Zatracone w innym świecie zostanie opublikowany specjalny kod uprawniający do zniżki 30% przy zakupie nie tylko kolorowanek i dzienników, ale także książek autorstwa J.K. Rowling w nowych okładkach! <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz