poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Filmowe zapowiedzi: Kwiecień 2016

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości


Superman przybywa do Gotham, prowokując walkę z rycerzem miasta - Batmanem.

Premiera: 1 kwietnia


Opowieść o miłości i mroku


"Opowieść o miłości i mroku" to ekranizacja bestsellerowej powieści autobiograficznej Amosa Oza. Przejmująca historia dzieciństwa i dorastania jednego z najwybitniejszych pisarzy XXI wieku. Oz wspomina dzieciństwo u boku rodziców: pragmatycznego Ariego i marzycielskiej, obdarzonej niezwykłą wyobraźnią Fani. Nieszczęśliwa w małżeństwie matka Amosa ukojenie znajdowała w opowiadaniu ukochanemu synowi niesamowitych historii z pogranicza jawy i snu. Z czasem opowieści były coraz bardziej mroczne i niezrozumiałe, by w końcu stać się rzeczywistością… Jak bardzo zmieni to życie chłopca, który wkrótce zostanie światowej sławy pisarzem?

Premiera: 1 kwietnia


Kung Fu Panda 3


Złoczyńca Kai niszczy Chiny, pokonując największych mistrzów kung-fu. Po ma za zadanie wyszkolić swoich współbraci, a także chce stworzyć drużynę niepokonanych Pand. 

Premiera: 1 kwietnia


Łowca i Królowa Lodu


Dwie złe siostry przygotowują się do podboju Ziemi, tylko łowca i Sara mogą je powstrzymać.

Premiera: 8 kwietnia


Piąta Fala


Po inwazji kosmitów nastolatka poszukuje zaginionego brata, który prawdopodobnie został porwany przez obcych.

Premiera: 15 kwietnia
                                 

High-Rise


W poszukiwaniu wewnętrznego spokoju i anonimowości doktor Robert Laing wprowadza się do luksusowego apartamentowca, który powstał, aby zaspokoić wszystkie potrzeby i zachcianki bogatych, wykształconych mieszkańców Londynu. Szybko okazuje się jednak, że pozostali lokatorzy nie mają najmniejszego zamiaru zostawić go w spokoju. Laing z każdym dniem poznaje kolejnych mieszkańców budynku, w tym ekscentrycznego projektanta apartamentowca, Royala oraz jego piękną i oddaną asystentkę Charlotte. Mężczyzna szybko staje się świadkiem i uczestnikiem niezdrowej rywalizacji, która opanowuje cały budynek. Pełen dobrobytu, zakrapianych imprez i orgii raj zmienia się w prawdziwy koszmar, a do uporządkowanego świata wkracza chaos, bezprawie i przemoc. Minie dużo czasu zanim doktor Robert Laing zacznie wreszcie czuć się jak u siebie. 

Premiera: 15 kwietnia


Księga dżungli


Wilcza rodzina przygarnia chłopca, któremu nadają imię Mowgli. Gdy ten podrasta, zaprzyjaźnia się z czarną panterą Bagheerą i niedźwiedziem Baloo.

Premiera: 15 kwietnia


Cloverfield Lane 10


Po wypadku samochodowym młoda kobieta budzi się w piwnicy mężczyzny, który twierdzi, że uratował ją przed atakiem chemicznym.

Premiera: 22 kwietnia


Szefowa


Michelle wychodzi z więzienia i postanawia na nowo ruszyć ze swoją karierą.

Premiera: 22 kwietnia


2 komentarze:

 1. chciałabym obejrzeć High-rise, zainteresował mnie również Cloverfield lane 10. pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja na pewno będę musiała zobaczyć Cloverfield Lane 10 ;)
   Pozdrawiam!

   Usuń