czwartek, 3 września 2015

Filmowe Zapowiedzi: Wrzesień 2015

W nowym zwierciadle: Wakacje


Kolejne pokolenie Griswoldów wyrusza na wakacje. Dorosły Rusty Griswold, pełen nadziei na zacieśnienie rodzinnych relacji, idąc w ślady swojego ojca, organizuje niespodziankę dla swojej żony Debbie i dwóch synów. Jest nią wycieczka do Wallay World - ulubionego parku rozrywki całej Ameryki. 

Premiera: 4 wrześniaPieśń słonia


Michael zabił swoją matkę, słynną śpiewaczkę operową. Wyrokiem sądu został zamknięty w szpitalu psychiatrycznym. Jest tam już ponad 5 lat. Nagle w niejasnych okolicznościach znika doktor Lawrence, który prowadził jego terapię. Dyrektor szpitala, doktor Green, postanawia przesłuchać Michaela. Ten zgadza się na współpracę, ale na własnych warunkach. Odkrywając kolejne sekrety wciąga doktora Greena w przebiegłą grę. 

Premiera: 4 wrześniaSzkolna imprezka


Zeki Müller jest przystojniakiem, który poza dobrym wyglądem nie reprezentuje sobą zbyt wiele. Jest bezczelny, prostacki i agresywny. Kiedy dostaje prace w szkole w charakterze nauczyciela na zastępstwo, poprzez dość kontrowersyjne metody udaje mu się jako pierwszemu zapanować nad dziesiątą B - najgorszą klasą w szkole. Nikt jednak nie wie, że właśnie wyszedł z więzienia, a jego celem nie jest praca nauczyciela, lecz dostanie się do łupu, który został ukryty pod halą sportową gimnazjum, gdzie pracuje...

Premiera: 4 wrześniaDo utraty sił


Billy Hope ciężką pracą osiągnął wszystko, czego można oczekiwać od życia. Ma piękną i kochającą żonę, uroczą córkę i wielkie osiągnięcia na ringu. Choć wydaje się to niemożliwe, w ciągu jednego dnia traci wszystko. Billy sięga dna, a jedynym sposobem, by się od niego odbić, jest rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Wsparcie znajduje na sali treningowej prowadzonej przez emerytowanego pięściarza i trenera najtwardszych bokserów amatorów. Dzięki jego wsparciu, Billy rozpoczyna największą walkę swojego życia, która ma przynieść mu odkupienie i zwrócić zaufanie bliskich. Najważniejsze stracie odbędzie się jednak poza ringiem.

 Premiera: 11 wrześniaNigdy nie jest za późno


Historia starzejącej się gwiazdy rocka, która w młodości porzuciła rodzinę na rzecz show biznesu. Teraz wraca na łono rodziny, a właściwie próbuje pozbierać jej szczątki. Nie jest przy tym pokorna i cierpliwa, tak jak współczująca nie jest jej rozwiedziona córka.

Premiera: 11 wrześniaWięzień labiryntu: Próby ognia


Druga z cyklu ekranizacji bestsellerowych powieści Jamesa Dashnera. Znalezienie wyjścia z Labiryntu miało być końcem. Żadnych więcej niespodzianek, żadnych puzzli. I żadnego uciekania. Thomas był przekonany, że jeśli Streferzy zdołają się wydostać, odzyskają swoje dawne życie. W Labiryncie życie było łatwe. Było jedzenie, schronienie i względne bezpieczeństwo. Ale w świecie poza Labiryntem koniec został zapoczątkowany już dawno temu… 

Premiera: 18 wrześniaEverest


Spektakularny thriller akcji oparty na jednej z najtragiczniejszych w historii wypraw na Mount Everest. Wszystko działo się w maju 1996 r., kiedy jednego dnia w śniegach Mount Everestu zginęło 15 wspinaczy. Film opowiada historię grupy ośmiorga himalaistów, którzy pod przewodnictwem Roba Halla próbują zmierzyć się z ekstremalnymi warunkami niedostępnego szczytu. Walka ze śmiertelnym zimnem, nawałnicami śnieżnymi, walka o tlen i przetrwanie. "Everest" to film o granicach ludzkiej wytrzymałości - fizycznej i psychicznej.

Premiera: 18 września


10 komentarzy:

 1. Jak to jest w ogóle możliwe, że kiedy nie masz na nic czasu, to w kinie leci kilka dobrych filmów naraz, z czego każdy z nich chciałabyś obejrzeć, a kiedy planujesz się wybrać ze znajomymi na jakiś dobry seans, to nie ma kompletnie nic, na co mogłabyś pójść chociażby na siłę? :') Tyle pozycji, tak mało czasu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och znam ten ból ;) ale myślę, że jest szansa, by chociaż pójść na jeden z nich :D

   Usuń
 2. tam gdzie meryl tam i ja :D film mzoe byc nudny ale ona go wyniesie swoja rola :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Chcę zobaczyć "Próby ognia", bo ekranizacja pierwszej części mi się podobała, no i Dylan <3 Ale mimo wszystko Meryl Streep i "Nigdy nie jest za późno" chcę obejrzeć najbardziej, zwiastun widziałam już kilka razy i wciąż mi się nie znudził.

  Books by Geek Girl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również planuję obejrzeć te filmy :D

   Usuń
 4. Więzień Labiryntu i Próby Ognia- to jest to!

  http://tuczarniamotyli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Więzień labiryntu i nigdy nie jest zapozno - na to można pójść.

  anasty23.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń