wtorek, 1 września 2015

Książkowe zapowiedzi: Wrzesień 2015 (część II)Wstyd – Rachel Van Dyken
Seria: Zatraceni #3Lisa stara się grać wesołą, bezproblemową studentkę z college’u, za jaką ją wszyscy uważają. Ale mroczna przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć. Przepełniają ją lęk, wstyd i przeświadczenie, że jest zła i niewarta miłości. Tristan jest profesorem psychologii. Jest wyjątkowo poważny i zasadniczy, ceni dyscyplinę, a przy tym kryje wiele tajemnic. Między nimi jest mnóstwo ciemności… i to ona ich do siebie przyciąga. Łączy ich więcej, niż mogliby przypuszczać…
Ostatni, najmroczniejszy tom trylogii Zatraceni. Tom, w którym wiele dziewczyn po trudnych przeżyciach odnajdzie siebie.


Data wydania: 9 września 2015Gra pozorów – Sophie McKenzie
Seria: Flynn #3
  


Flynn robi wszystko, co w jego mocy, by zapanować nad swoim wybuchowym temperamentem, zaś River wydaje się szczęśliwsza niż kiedykolwiek. Zakochani planują wspólną przyszłość, lecz kryjące się w cieniu mroczne sekrety gotowe są zagrozić ich szczęściu. Czy jeden błąd może zmienić wszystko?

Data wydania: 11 września 2015
Plaga samobójców – Suzanne Young
Seria: Program #1Nastolatki masowo popełniają samobójstwa. W niektórych szkołach władze wprowadzają więc pilotażowy program przeciwdziałania tej epidemii. Wszelkie objawy depresji są skrupulatnie notowane, a ci, którzy się załamują, są poddawani leczeniu w odizolowanych klinikach. Leczenie wydaje się skuteczne, ale każdy, kto brał udział w programie, wraca do zwykłego życia kompletnie pozbawiony wspomnień. Rodzice Sloane stracili już jedno dziecko i są gotowi na wszystko, by tylko ją uratować. Dziewczyna tłumi więc swoje prawdziwe uczucia. Jedyną osobą, przy której czuje się swobodnie, jest James, jej chłopak. Obiecał jej, że ich dwojgu nic się nie stanie, a Sloane jest pewna, że ich miłość przetrwa wszystko. Lecz z tygodnia na tydzień oboje stają się coraz słabsi. Coraz trudniej im zachowywać twarz, bo dopada ich depresja. A później Program.
Mroczna, dystopijna powieść z romansem w tle.

Data wydania: 23 września 2015Klejnot – Amy Ewing
Seria: Klejnot #1Klejnot oznacza bogactwo. Klejnot oznacza piękno. Klejnot oznacza arystokrację. Ale dla dziewcząt, takich jak Violet, oznacza niewolę. Violet, która urodziła się i wychowywała na Bagnie, została wyszkolona na surogatkę dla arystokracji, ponieważ w Klejnocie jedyną rzeczą ważniejszą od bogactwa jest potomstwo.
Kupiona na aukcji surogatek przez Księżną Jeziora i przywitana uderzeniem w twarz, Violet (znana teraz jedynie jako nr 197) szybko poznaje brutalną prawdę, kryjącą się za błyszczącą fasadą Klejnotu: okrucieństwo, dwulicowość i skrywana przemoc, które stały się stylem życia arystokracji. Violet musi zaakceptować brutalną rzeczywistość… i starać się pozostać przy życiu. (opis nieoficjalny)

Data wydania:  23 września 2015Pierwszą część możecie znaleźć tutaj - I część

6 komentarzy:

 1. "Plaga samobójców" - jaki świetny tytuł *-* Będę musiała koniecznie przeczytać

  blondie-in-wonderland.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie, zapowiada się na dość oryginalną fabułę. ^^

   Usuń
 2. poki co nic dla mnie xd ale ja wybredna jestem ostatnio siedze w mlodziezowych :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam niecierpliwie na "Wstyd", dwie poprzednie książki serii bardzo mi się podobały. Nie wiem tylko kiedy będę miała czas by ją przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć trochę czasu! ;)

   Usuń