czwartek, 30 kwietnia 2015

Książkowe zapowiedzi: Maj 2015


Musimy coś zmienić – Sandy Hall


Zabawna opowieść o zakochiwaniu się! Lea i Gabe mają ze sobą wiele wspólnego. Łączy ich niewidzialna więź, jednak… nigdy ze sobą nie rozmawiali. Wszyscy na około chcą im pomóc i ich zeswatać! Jedna impreza pomaga im przełamać lody i rozwiązać pewną zagadkę. Co ciekawe, to love story opowiedziane z perspektywy ich znajomych!

Data wydania: 6 maja 2015


Zapomnij ze mną. Tom II – J. Lynn
Seria: Czekam na ciebie #4.2


Myśleli, że mogą być szczęśliwi. Że zapomnieli o przeszłości. Lecz przeszłość nie zapomniała o nich...

Roxy, utalentowana malarka, i młody policjant Reece kochają się, ale ich miłość chodzi krętymi drogami. Prawda o pewnej wspólnej nocy wciąż może ich rozdzielić. A dramat sprzed lat i wyrzuty sumienia wciąż prześladują Roxy.
Nagle pojawia się realny prześladowca – człowiek, kto już raz zniszczył jej życie. Ochronić może ją tylko Reece. Nie pozwoli jej skrzywdzić nikomu – nawet sobie…

Data wydania: 7 maja 2015


Między życiem a życiem – Jessica ShirvingtonJest inna niż wszyscy.
Od kiedy pamięta, żyje podwójnie.

Co 24 godziny następuje przeskok z jednego życia do drugiego, z jednej tożsamości do drugiej, z bogatego Wellesley do skromnego Roxbury.
Wymarzone życie
Sabine z Wellesley ma wszystko, czego tylko pragnie. Imponujące przyjaciółki, drogie ciuchy, rewelacyjne stopnie w szkole i chłopaka, którego wszyscy jej zazdroszczą. Przyszłość wygląda różowo.
Wymarzona miłość
Sabine z Roxbury ma niezamożnych rodziców i wykolejonych przyjaciół – a kiedy jej tajemnica wychodzi na jaw, perspektywy jeszcze mocniej się zawężają. Lecz dzięki temu spotyka Ethana. Jest wspaniały, intrygujący, przyprawia o zawrót głowy.

Data wydania: 11 maja 2015Następczyni – Kiera Cass
Seria: Selekcja #4


Dwadzieścia lat temu America Singer wzięła udział w Eliminacjach i zdobyła serce księcia Maxona. Teraz nadszedł czas, by swoje Eliminacje zorganizowała księżniczka Eadlyn. Eadlyn nie oczekuje, że jej Eliminacje będą choć odrobinę przypominać bajkową historię romansu jej rodziców. Jednak gdy rozpoczyna się rywalizacja, dziewczyna odkrywa, iż znalezienie szczęśliwego zakończenia nie jest tak niemożliwe, jak zawsze się spodziewała.

Data wydania: 13 maja 2015Uwięziona – Drusilla Campbell
                                      


Bohaterka książki, Madora, już jako siedemnastolatka wpadła w kłopoty z narkotykami i mężczyznami. Przerażona światem i wyalienowana od rodziny i przyjaciół, uciekła z Willisem, by przez kilka lat prowadzić życie z dala od wszystkich. Jednak gdy Willis porywa i więzi ciężarną nastolatkę, Madora czuje się rozdarta pomiędzy miłością do mężczyzny, a świadomością tego, co jest dobre a co złe. W końcu będzie musiała stawić czoła prawdzie i dokładnie przyjrzeć się swojemu życiu…

Data wydania: 15 maja 2015


Misja Ivy – Amy Engel


Po bezwzględnej wojnie nuklearnej, Stany Zjednoczone zostały doszczętnie zniszczone. Grupy osób, które ocalały w końcu połączyły siły, by znowu znaleźć się w wirze konfliktów o to, która rodzina będzie rządzić nowym narodem. Westfalls przegrali. Pięćdziesiąt lat później, spokój i kontrolę, utrzymuje się poprzez małżeństwo córki strony przegranych z synem rodziny zwycięzców w corocznym rytuale.
W tym roku, nadeszła moja kolej.

Nazywam się Ivy Westfall, a moja misja jest prosta: zabić syna prezydenta, mojego przyszłego męża i przywrócić rodzinę Westfalls do władzy.
Ale Bishop Lattimer jest, albo bardzo utalentowanym aktorem, albo rzeczywiście nie jest bez serca, tak jak mówiła mi rodzina. Może być jedyną osobą na tym świecie, która naprawdę mnie rozumie. Ale przed przeznaczeniem nie można uciec. Jestem jedyną osobą, która może przywrócić dziedzictwo Westfall.

Bishop musi umrzeć.
I to ja będę tym kimś, kto go zabije…


Data wydania: 15 maja 2015


Maybe Someday – Colleen Hoover


On, Ridge, gra na gitarze tak, że porusza każdego. Ale jego utworom brakuje jednego: tekstów. Gdy zauważa dziewczynę z sąsiedztwa śpiewającą do jego muzyki, postanawia ją bliżej poznać.
Ona, Sydney, ma poukładane życie: studiuje, pracuje, jest w stabilnym związku. Wszystko to rozpada się na kawałki w ciągu kilku godzin.
Wkrótce tych dwoje odkryje, że razem mogą stworzyć coś wyjątkowego. Dowiedzą się także, jak łatwo złamać czyjeś serce…
„Maybe Someday” to opowieść o ludziach rozdartych między „może kiedyś” a „właśnie teraz”, o emocjach ukrytych między słowami i o muzyce, którą czuje się całym ciałem.

Wszyscy fani Colleen Hoover z pewnością się ucieszą na tą książkę! Recenzję można znaleźć o tu. ;)

Data wydania: 18 maja 2015Asa. Tom I – Jay Crownover
Seria: Naznaczeni mężczyźni #6


Jeśli chcesz kogoś pokochać, musisz najpierw pokochać siebie. I wybaczyć sobie…

ROYAL: „Twarda i silna policjantka. Tak myślą o mnie znajomi. Nie wiedzą, że od tamtej akcji, kiedy o mało nie zginął mój przyjaciel, nie opuszcza mnie strach. I wyrzuty sumienia, których nie zagłuszy burbon, nawet jeśli nalewa go tak przystojny barman jak Asa Cross”.

ASA: „Robiłem w życiu rzeczy, o których wolałbym nie pamiętać. Ale teraz zaczynam od nowa. Nowi ludzie, nowa praca – w barze Roma Archera. Właśnie tam znów zobaczyłem Royal. Już raz się spotkaliśmy. W mało romantycznych okolicznościach. Wie o mnie to, czego nie wiedzą inni. Ale czy zaryzykuje swoją przyszłość, kiedy pozna moją przeszłość?”

Data wydania: 19 maja 2015


Miłosierna (Mercy) – Rebecca Lim


Historia upadłego anioła, który musi odbyć długą podróż, by odkupić winy i na nowo poznać siebie.
Kim jest Mercy? Ile ma lat? Jak się tu znalazła? Na te pytanie ona sama, wygnany z raju anioł, nie zna odpowiedzi. Jej dusza tym razem utknęła w ciele nastoletniej Carmen. Dziewczyna jest solistką, a chór, w którym śpiewa, ma dać ważny wyjazdowy koncert w tajemniczym mieście Paradise. Mercy-Carmen trafia do domu rodziny, w której przed laty wydarzyła się tragedia – zaginęła Lauren, córka gospodarzy. Mimo że wszyscy są głęboko przekonani, że dziewczyna nie żyje,jej brat wciąż usiłuje ją odnaleźć. Dzięki paranormalnym zdolnościom Mercy jego poszukiwania wkraczają na nowe tory.

Data wydania: 20 maja 2015Podzielcie się z nami swoimi najbardziej oczekiwanymi książkami! ;)

Pozdrawiamy!

15 komentarzy:

 1. ,,Uwięziona" mnie najbardziej ciekawi !:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie także, myślę, że możesz liczyć na recenzję. :D
   Pozdrawiamy!

   Usuń
 2. "Musimy coś zmienić" to zdecydowanie mój typ na ten miesiąc - być może uda się sprawdzić, czy słusznie :)

  Zapraszam do mnie na www.maialis.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowani wyróżnia się opisem na tle pozostałych. Mam nadzieję, że uda mi się przeczytać. :)
   Pozdrawiamy!

   Usuń
 3. Mnie z tych wszystkich książek najbardziej ciekawią "Misja Ivy" oraz "Między życiem a życiem". Reszta jakoś tak mnie nie przyciąga. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że coś dla siebie znalazłaś. :)
   Pozdrawiamy!

   Usuń
 4. 1. Książka- już wiem, co zakupić :))

  http://wmymswieciewitam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło, że znalazłaś coś dla siebie. :))
   Pozdrawiamy!

   Usuń
 5. Przydatne dla książkocholików! *czytaj mnie* XD
  Mój Blog - klik!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszymy się, że Ci się podoba. :D
   Pozdrawiamy i również obserwujemy!

   Usuń
 6. Nie mogę doczekać się kolejnej książki C. Hoover :D!
  czytaniewekrwii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również, choć już ją czytałam. Ale uwielbiam ją. <3
   Pozdrawiamy!

   Usuń
 7. Tyle interesujących pozycji... Aż nie wiadomo, na co się zdecydować! C. Hoover jednak chyba najbardziej mnie intryguje :)

  nieuleczalna-blibliofilka.blogspot.com.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hoover jest niesamowita! Zapraszamy na recenzje jej książek. :)
   Pozdrawiamy!

   Usuń